MacBook Pro

10 adet ürün var.

MacBook Pro bilgisayarlar profesyonellere yönelik çözümleri ile size profesyonel iş hayatınızda ön plana çıkma olanağı sunuyor. 2012 senesinden beri devam eden MacBook Pro Retina serisi ile 2016'nın son döneminde piyasaya sürülen ve 2017 Haziran ayında güncellenen yeni MacBook Pro Touch Bar serisi profesyonel bilgisayar kullanıcıların taşınabilir bilgisayarlar içerisindeki ilk tercihi olmaya devam ediyor. MacBook Pro cihazlar avantajlı fiyat opsiyonları ile Mac Marketi'nde.

Yeni MacBook Pro, taşınabilir bilgisayarlarda çıtayı çok daha yüksek bir performans seviyesine yükseltiyor. Son nesil grafik işlemcilere, daha yüksek performans sergileyen 7. nesil işlemcilere, PCI-e tabanlı SSD depolama ile yepyeni depolama çözümlerine ve çok daha fazlasına sahip MacBook Pro, profesyonel bilgisayar kullanıcılarının sahip oldukları hayallerin peşinden çok daha hızlı koşmasına olanak sağlıyor. Hem de hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde.

Apple MacBook Pro 13 inç ve 15 inç ekran büyüklükleri, Retina ekranı, Touch Bar ve Touch ID özellikleri ile MacBook Pro kullanıcılarını daha önce tadılmamış yepyeni kullanıcı deneyimleri ile tanıştırıyor. Taşınılabilir Mac cihazların en profesyonel olanı.

MacBook - MacBook Air - MacBook Pro - iMac - Mac Pro - Mac mini

1 - 1 ürün gösterildi, Bu kategoride 10 ürün bulunmaktadır