MacBook

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

MacBook bilgisayarlar size günlük iş akışını şık bir tarzda yürütebilme fırsatı sunuyor. Oldukça şık bir tasarıma ve retina ekrana sahip olan MacBook'lar hassas arkadan aydınlatmaya sahip yep yeni klavye tasarımı, akıllı trackpad'i ve göz alıcı renk seçenekleri ile hem kullanıcı deneyimini hem de sade ve şık bir güzelliği ön plana çıkartıyor. MacBook bilgisayarlar en uygun fiyat seçenekleri ile Mac Marketi’nde.

Muhteşem bir 12 inç Retina ekranı 1 santimetreden daha ince bir kalınlığa sığdırmayı başaran yeni MacBook'lar, tam boy klavyeleri, kelebek tipi mekanizmaya sahip klavye tuşları, Force Touch ile kuvvetlendirilmiş trackpad'i, fansız mimarisinin getirdiği avantaj ile sessiz çalışma özelliği ve yedinci nesil Intel Core m3, Intel Core i5 ve Intel Core i7 işlemcilerin vermiş olduğu güç ile ulaşabildiği hızı çok şık bir tasarımın içerisine sığdırarak tam anlamıyla göz dolduruyor.

Yeni MacBook serisi, minimalist bir yaklaşımla oluşturulmuş dış görünüşüne ek olarak, iç tasarımının planlanmasında da sergilenen sade mühendislik yaklaşımları sayesinde daha önce hiç olmadığı kadar şık bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Gümüş, uzay grisi, altın ve roze altın renkleri ile stilinize ve karakterinize uygun oldukça şık görünüşlere sahip olan yeni MacBook modelleri, günlük iş akışınız içerisinde ihtiyacınız olan tüm işleri şık bir tarzda tamamlamanıza fırsat veriyor.

MacBook bilgisayarlar, 7. nesil Intel m3, i5 ve i7 işlemcilere ek olarak, 16GB'a kadar çıkabilen Ram ve 512GB'a kadar arttırılabilen SSD depolama seçenekleri ile her gün ihtiyaç duyduğunuz dosyaları kolaylıkla hafızasında tutup, günlük işleriniz için ihtiyacınız olan tüm yazılımları müthiş bir performans sergileyerek sorunsuzca kullanmanıza olanak sağlıyor. Taşınılabilir Mac bilgisayarların en şık olanı.

MacBook - MacBook Air - MacBook Pro - iMac - Mac Pro - Mac mini