APPLE MACBOOK AIR 13 INC Z0TB228256  i7 2.2 GHZ 8GB RAM 256GB Flash Genişlet
APPLE MACBOOK AIR 13 INC Z0TB228256  i7 2.2 GHZ 8GB RAM 256GB Flash
  • APPLE MACBOOK AIR 13 INC Z0TB228256  i7 2.2 GHZ 8GB RAM 256GB Flash
  • APPLE MACBOOK AIR 13 INC Z0TB228256  i7 2.2 GHZ 8GB RAM 256GB Flash
  • APPLE MACBOOK AIR 13 INC Z0TB228256  i7 2.2 GHZ 8GB RAM 256GB Flash

MACBOOK AIR 13 INC Z0TB228256 i7 2.2 GHZ 8GB RAM 256GB Flash

Apple Apple

Z0TB228256

Yeni

MacBook Air. - Z0TB228256 

Intel Core i7 Çift Çekirdekli işlemciye sahip 13 inç MacBook Air.

Tüm gününüzü özgürce ve verimli geçirebilmeniz için tasarlanmış olan, i7 2.2GHZ işlemci, 8GB Ram, 256GB Flash depolama, 13 inç ekran ve OSX işletim sistemine sahip MacBook Air tüm güne yayılan çalışma ihtiyacınızı rahatça karşılayabilmenize olanak sağlıyor.

Daha Fazla Detaylar

Payment Logos


Toplam 1 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

ÜRÜN AÇIKLAMASIMac Book Air - Z0TB228256

Yapılması gereken iş her ne olursa olsun, Intel HD Graphics 6000 grafik teknolojisine sahip beşinci nesil Intel Core i5 ve i7 işlemciler üstesinden gelir. Fotoğraf düzenlemeden internette gezinmeye kadar her şey, olağanüstü bir hızda gerçekleşir. Ve tüm bu güç, sadece 1,35 kg hafifliğinde ve 1,7 cm inceliğindeki unibody tasarımın içindedir.Beşinci nesil Intel Core işlemciler. Performans, sağlamlıkla buluştu.

MacBook Air, gücünü beşinci nesil Intel Core i5 ve i7 işlemcilerden alır. Bu ultra etkili mimari, daha az enerji tüketirken yüksek performans sağlamaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece her istediğinizi her zamankinden daha uzun süre boyunca yapmaya devam edebilirsiniz. Üstelik, Intel HD Graphics 6000 işlemci, özellikle oyunlarda ve grafiklerin yoğun olarak kullanıldığı diğer görevlerde farkını hissedeceğiniz gelişmiş bir performans da sunar.12 saate kadar pil ömrü. Siz paydos demeden o da demez.

MacBook Air, 12 saate kadar dayanan olağanüstü pil ömrüne sahip. Böylece, sabah kahvenizden akşam eve dönüş yoluna dek prize ihtiyaç duymadan çalışabilirsiniz. Dinlenip rahatlamak istediğiniz zaman da iTunes’dan 12 saate kadar film izleyebilirsiniz. 30 güne kadar bekleme süresiyle bilgisayarınızdan haftalarca uzak kalabilir ve dilediğinizde tam kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. MacBook Air’deki kompakt flash depolama sayesinde, büyük bir pil için oldukça geniş bir yer bulunur. Enerji açısından verimli beşinci nesil Intel Core mimarisiyle birlikte çalışan bu pil, son derece etkileyici bir performans gösterir. MacBook Air tek bir şarjla 12 saate kadar pil ömrü sunar. Böylece gün boyunca internette gezinmek veya iTunes’dan film izlemek için yeterli gücünüz olur. Üstelik, 3 saatten fazla uyku modunda tutarsanız MacBook Air’iniz pil ömrünü 30 güne kadar koruyabildiği bekleme moduna girer.MacBook Air
802.11ac Wi-Fi desteği. Kablosuz bağlantının gelecek nesli.

MacBook Air, en yeni 802.11ac teknolojisiyle Wi‑Fi hızlarını en üst seviyeye çıkarır. AirPort Extreme ve AirPort Time Capsule gibi bir 802.11ac baz istasyonuna bağlandığınızda, önceki nesil Wi-Fi teknolojisine göre 3 kata kadar daha hızlı kablosuz performans elde edersiniz. 802.11ac aynı zamanda daha geniş bir kapsama alanı sağladığı için, her zamankinden daha serbest şekilde çalışabilirsiniz. AirPort Extreme ve AirPort Time Capsule gibi bir 802.11ac baz istasyonuna bağlandığında, wireless performansı 802.11n Wi-Fi teknolojisine göre 3 kata kadar daha hızlıdır.2 Üstelik, Wi-Fi kapsama alanınız da genişler. Bluetooth teknolojisiyle, MacBook Air’i hoparlör ve kulaklık gibi Bluetooth özellikli aygıtlara bağlayabilirsiniz. Böylece kablolardan tamamen bağımsız olursunuz, ama kesinlikle bağlantıda kalırsınız.Hızlı flash depolama. Hazır. Başla. Bitti.

MacBook Air’deki flash depolama, bir dizüstü bilgisayardaki 5400 rpm sabit sürücüden 17 kata kadar daha hızlıdır. Böylece yaptığınız ne olursa olsun, anında gerçekleşir. Üstelik MacBook Air, flash depolama ve beşinci nesil Intel Core işlemciler sayesinde çok daha hızlı uyanır. MacBook Air’in bu kadar hızlı olmasının nedenlerinden biri de tamamen flash depolama mantığıyla tasarlanmış olmasıdır. Bu özellik, MacBook Air’in sıradan dizüstü bilgisayarlardan çok daha hafif ve kolay taşınabilir olmasının yanı sıra verilere daha hızlı erişmesini de sağlar. 512 GB’a kadar kapasite seçenekleriyle3 gelen bu PCIe tabanlı flash depolama, dizüstü bilgisayarlardaki klasik 5400 rpm sabit sürücülerden 17 kata kadar daha hızlıdır.4 Böylece MacBook Air, açılır açılmaz aksiyona hazırdır. Bekleme modunda bir ay kaldıktan sonra bile ekran anında hayata döner.Thunderbolt 2 ve USB 3. Güçlü bağlantılar kurun.

Bir önceki nesilden iki kat daha hızlı olan Thunderbolt 2 bağlantı noktasıyla, MacBook Air’iniz birçok aygıta ve ekrana bağlanabilir. Dahası da var; MacBook Air aynı zamanda iki USB 3 bağlantı noktasına da sahip olduğundan, en yeni USB 3 ve tüm USB 2 aygıtlarınızı bağlayabilirsiniz. MacBook Air yalnızca birkaç bağlantıyla, ultra taşınabilir bir bilgisayardan eksiksiz bir iş istasyonuna dönüşebilir.MacBook Air
LED arkadan aydınlatmalı ekran. Milyonlarca piksel. Milimetrelerce incelik.

MacBook Air, sadece 4,86 milimetre (0.19 inç) inceliğindeki ekranında 1440 x 900 piksel çözünürlük sunar. LED arkadan aydınlatma özelliği, renkleri parlak ve canlı gösterir. Böylece fotoğraflarınızı düzenlerken, bir sunumu mükemmelleştirirken veya bir film izlerken gördüklerinize hayran kalırsınız.720p FaceTime HD kamera. Net olun.

720p FaceTime HD kamera sayesinde arkadaşlarınız ve aileniz sizi daha fazla görsün. Her gülümseme dünyanın öbür ucundan bile ışıl ışıl görünür. Ve geniş ekran formatı sayesinde, kimse ekrana sıkışmadan herkes görüntüye sığabilir.Çift mikrofon. Sesinizi duyurma zamanı.

MacBook Air’deki çift mikrofon, sesinizi duyurmak için idealdir. Örneğin, bir FaceTime araması yaparken mikrofonlar dizüstü bilgisayarın arkasından gelen arka plan gürültüsünü azaltır. Dikte özelliğini kullandığınızda ise, bu akıllı mikrofonlar çevrenizdeki ses yerine sizin sesinizi algılayacak şekilde çalışır.MacBook Air
Multi-Touch trackpad. macOS ile uyum içinde.

macOS’taki Multi-Touch hareketleri, MacBook Air’de yaptığınız her şeyi daha kolay, doğrudan ve eğlenceli hale getirir. İster Mission Control’ü etkinleştirmek için üç parmakla yatay kaydırma hareketini ister tüm uygulamalarınızı Launchpad’de görmek için dört parmakla kıstırma hareketini kullanın. Geniş alanıyla Multi-Touch trackpad tüm bunlar için mükemmel bir tasarıma sahiptir. Parmak hareketlerinize verdiği tepkiler akıcı ve gerçekçidir. Bu sayede, parmağınızı kaydırarak bir internet sayfasında gezinirken veya tam ekran bir uygulamadan diğerine geçerken gördüklerinize dokunuyor gibi hissedersiniz.Arkadan aydınlatmalı klavye. Gördüğünüz gibi, yazmak artık daha kolay.

MacBook Air inanılmaz derecede kompakt olsa da, yazmayı hem rahat hem de doğal kılan tam boy bir klavyeye sahiptir. Üstelik klavye arkadan aydınlatıldığı için, en loş ışıkta bile kolayca yazabilirsiniz. Yerleşik ortam ışığı sensörü, aydınlatma koşullarındaki değişiklikleri algılayarak ekran ve klavye parlaklığını otomatik olarak ayarlar. Güneş alan bir kafe koltuğundan uykusuz geçen uzun bir yolculuktaki uçak koltuğuna kadar, her zaman ve her ortamda kusursuz aydınlatma sağlar.Güçlü uygulamalarla gelir. Çalışmaya hazırsınız. Eğlenmeye de.

Her yeni Mac; Fotoğraflar, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ve Keynote uygulamalarına sahiptir. Dolayısıyla, kutusunu açtığınız andan itibaren yaratıcı ve üretken olmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, mail okumak, internette gezinmek, metin mesajı göndermek ve FaceTime aramaları yapmak için de harika uygulamalar var. Hatta, yeni uygulamalar bulmak için bile bir uygulama var.MacBook Air
iCloud. İçerikleriniz. Tüm aygıtlarınızda.

iCloud, içeriklerinizi depolar. Ve müzik, fotoğraflar, takvimler, kişiler, belgeler ve çok daha fazlasına, kullandığınız tüm aygıtlardan erişme imkanı sunar. iPhone’unuzla bir fotoğraf çektiğinizde veya iPad’inizle toplantı programında bir değişiklik yaptığınızda, iCloud her şeyin Mac’inizde de görüntülenmesini sağlar. Bu sistem tersine de çalışır. Mac’inizde hazırladığınız şeylerin üzerinde değişiklik yapmak isterseniz, bunu iPhone’unuzdan da yapabilirsiniz.macOS. Mac’i Mac yapan şey.

macOS, Mac’te yaptığınız her şeye güç veren işletim sistemi. macOS Sierra, Siri’yi Mac’e getiriyor. Fotoğraflarınızın keyfini çıkarmanın ve aygıtlar arasındaki muhteşem uyumu mükemmel hale getirmenin yeni yollarını da.Büyük işler için büyük güç. Hem de tüm gün.

MacBook Air’deki beşinci nesil Intel Core işlemciler, daha fazla şey yapabilmeniz için size daha fazla zaman verir. Buna bir de diğer akıllı ve verimli özellikler eklenince, elinize inanılmaz miktarda bir güç geçmiş olur. Üstelik MacBook Air, yok denecek kadar hafiftir.MacBook Air
Ekran 13 inç
Ekran Çözünürlülüğü 1440 x 900
İşlemci Intel 2.2 GHz Core i7 (I7-5650U)
Ram 8 GB
Ram Türü PC12800 DDR3L 1600MHz Ram
Depolama 256 GB
Depolama Türü PCIe tabanlı tümleşik Flash
Grafik Teknolojileri ve Video Desteği Intel HD Graphics 6000 Paylaşımlı
2. Ekran Desteği 1 Adet 3840 x 2160 Ekran
Bağlantı Özellikleri 1 Adet Thunderbolt 2, 2 Adet USB 3.1 İlk Nesil, 1 Adet 3,5 mm kulaklık jakı
Kablosuz Bağlantı Özellikleri 802.11ac Wi‑Fi wireless ağı, Bluetooth 4.0 wireless teknolojisi
Klavye ve Trackpad Ortam ışığı sensörüne sahip tam boy klavye. Çoklu baskı algılama yeteneklerine sahip Multi Touch trackpad
Klavye Dili Türkçe Q
Kamera 720p FaceTime HD kamera
Ses Stereo hoparlörler. Çift mikrofon
Pil ve Güç Yerleşik 54 watt-saatlik lityum polimer pil, 45W MagSafe 2 Güç Adaptörü, iTunes’dan 12 saate kadar film izleme, 30 güne kadar bekleme süresi
Boyut ve Ağırlık Yükseklik: 0.3 cm-1.7 cm, Genişlik: 32.5 cm, Derinlik: 22.7 cm, Ağırlık: 1.35 kg
Model Z0TB228256
Model Tanımlayıcı MacBook Air 7,2
Model Yılı 2015
Kutu İçeriği MacBook Air, 45W MagSafe 2 Güç Adaptörü, Kullanma Kılavuzu
Renk Gümüş - Silver
Garanti Süresi 2 Yıl

Bir değerlendirme yazın

MACBOOK AIR 13 INC Z0TB228256 i7 2.2 GHZ 8GB RAM 256GB Flash

MACBOOK AIR 13 INC Z0TB228256 i7 2.2 GHZ 8GB RAM 256GB Flash

MacBook Air. - Z0TB228256 

Intel Core i7 Çift Çekirdekli işlemciye sahip 13 inç MacBook Air.

Tüm gününüzü özgürce ve verimli geçirebilmeniz için tasarlanmış olan, i7 2.2GHZ işlemci, 8GB Ram, 256GB Flash depolama, 13 inç ekran ve OSX işletim sistemine sahip MacBook Air tüm güne yayılan çalışma ihtiyacınızı rahatça karşılayabilmenize olanak sağlıyor.