Mac Marketi

 

Macmarketi macintosh pazarında 13 yıllık tecrübenin birikimi olan bir firmadır. Macmarketi'nde Apple markalı ürünlerin yanısıra çeşitli çözüm ve farklılık yaratan teknoloji ürünleri sunulmaktadır. Sattığımız ürünlerin açıklamalarında yer yer satınalma tavsiyelerimiz de bulunmaktadır.

Sunduğumuz ürünler çeşitli kalite seviyelerinde olmakla beraber ortak noktaları kalite/fiyat oranının uygun olmasıdır.

Ürün yelpazemizde sıfır ürünler olduğu gibi 2.el ürünlere de yer verilmiştir. 2. el ürünlerimizin tamamı tarafımızdan test edilerek satın alınmakta bakım ve temizliği yapılarak satışa sunulmaktadır. 2.el ürünlerimiz 3 ay firmamız garantisi altındadır. Satılan bütün 2.el ürünlerin geçmişi de ürünlerle birlikte sunulmaktadır.

Ürün satışı dışında müşterilerimize Teknik Servis Hizmeti de sunmaktayız. Tüm Apple ürünleri : Macintosh kasalar, Laptoplar, iphone, ipod vs. için yerinde veya firmamızda itinalı ve garantili servis hizmeti verilmektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutması sonucunda müşteri tavsiyeleriyle büyümekteyiz.

Tercih edilme sebeplerimiz:
- Sunduğumuz ürünlerin fiyat/kalite oranının çok cazip olması,
- Showroomuzda mevcut ürünlerin satılması,
- Satışta her türlü esneklik ve kolaylığın sağlanması (Amaca uygun ürün tavsiyesi, takas, yerinde teslimat, kurulum, destek...)
- Takasta uygun fiyatlar teklif edilmesi,
- Satış sonrasında hızlı ve kaliteli hizmet.

Sıfır ürünler de olduğu gibi ikinci elde de firmamız tarafından onaylı ve GARANTİLİ ürünlerin satışını yapmaktayız. Teknik servisimiz de yazılım, donanım konularında uygun fiyatlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.