APPLE USB SUPERDRİVE Genişlet
APPLE USB SUPERDRİVE
  • APPLE USB SUPERDRİVE
  • APPLE USB SUPERDRİVE
  • APPLE USB SUPERDRİVE

APPLE USB SUPERDRİVE

Apple Apple

Yeni

USB bağlantı noktasına sahip CD/DVD Sürücü

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta yok

Fiyat: 339 TL
Havale: 336 TL Kargo: 7,00 TL
Vergi Dahil

Payment Logos


Toplam 1 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

ÜRÜN AÇIKLAMASI

İster iş yerinizde isterseniz yolda olun, Apple USB SuperDrive ile hem CD'leri hem de DVD'leri oynatabilir/çalabilir ve bunlara yazabilirsiniz. Bu ürün DVD filmi izlemek, yazılım yüklemek, yedekleme diskleri oluşturmak ve başka işlemler gerçekleştirmek istediğinizde mükemmel bir yardımcıdır. 
İstediğiniz her yere götürün. 

Boyutları neredeyse bir CD kutusu kadar olan Apple USB SuperDrive, seyahate çıktığınızda çantanıza kolayca sığar ve çalışırken masanızda veya sehpa zerinde çok az yer kaplar.
Basitliğin özü. 

Apple USB SuperDrive sayesinde kabloların kaybolmasından endişe etmenize gerek yok. Retina ekranlı MacBook Pro, MacBook Air, iMac veya Mac mini'nize SuperDrive'daki yerleşik tek bir USB kablosuyla bağlanır. Ayrı bir güç adaptörü yoktur ve Mac'iniz ister elektriğe takılı olsun isterse pil gücünde olsun SuperDrive çalışır.
*Uyumlu Olduğu Modeller: Retina ekranlı MacBook Pro, MacBook Air, iMac (2012 sonu) ve sonrası, Mac mini (2009 sonu) ve sonrası, Mac Pro (2013 sonu)Boyut ve Ağırlık Yükseklik: 17 mm, Genişlik: 139 mm, Derinlik: 139 mm, Ağırlık: 335 g
Kutu İçeriği USB kablosu takılı halde Apple USB SuperDrive, ürünün kutusu mevcut değildir.
Renk Silver

Bir değerlendirme yazın

APPLE USB SUPERDRİVE

APPLE USB SUPERDRİVE

USB bağlantı noktasına sahip CD/DVD Sürücü