Satış! APPLE MIGHTY MOUSE Genişlet
APPLE MIGHTY MOUSE
  • APPLE MIGHTY MOUSE
  • APPLE MIGHTY MOUSE
  • APPLE MIGHTY MOUSE

APPLE MIGHTY MOUSE

Apple Apple

Yeni

Ve karşınızda gerçek bir fare.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta yok

Fiyat: 330 TL
Havale: 327 TL Kargo: 7,00 TL
Vergi Dahil

Payment Logos


Toplam 1 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

ÜRÜN AÇIKLAMASI


Muhteşem Bir Fare

Apple Mouse'un tek parmağın altında rahatça dönecek şekilde yerleştirilen Kaydırma Topu, 360 derecelik tam kaydırma yeteneği sağlar: yukarı/aşağı, sola/sağa ve çapraz olarak. Uzun web sayfalarını kaydırabilir, tam boyutlu görüntüleri kaydırabilir, büyük hesap tabloları içinde dolaşabilir, videonun zaman eksenini kontrol edebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Üstelik Dashboard, Spotlight veya Exposé gibi sık kullandığınız Mac OS X özelliklerine erişmek için Kaydırma Topu'nu tıklayabilirsiniz.

Dokunmaya duyarlı üst kabuk

Parlak tek düğmeli bir fare gibidir, ancak Apple Mouse'un pürüzsüz üst kabuğunun altında güçlü bir sır gizlidir: Kabuğun altındaki dokunmaya duyarlı teknoloji farenin hangi kısmını tıkladığınızı algıladığı için hem sol tıklama hem de sağ tıklama yapabilirsiniz. Klasik, tek düğmeli farenin basitliğini tercih ediyorsanız, Apple Mouse bu göreve de hazırdır. Mac OS X sistem tercihi bölmesini kullanarak fareyi istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.
Kuvveti hisseden yan düğmeler

Apple Mouse'u sıkıştırdığınızda, kuvveti hisseden yan düğmeler Dashboard, Exposé gibi Mac OS X özelliklerini veya diğer özelleştirilebilen tüm özellikleri etkinleştirecek şekilde yapılandırılabilir.

Özelleştirilebilir

Mac OS X işletim sisteminiz varsa, Apple Mouse sevdiğiniz belli özelliklere erişimi parmağınızın ucuna getirebilir. Apple Mouse'u gücün sizde olmasını sağlayacak şekilde yapılandırmak için sistem tercihi bölümünü kullanmanız yeterlidir. Kaydırma Topu'nun izleme ve tıklama işlevlerinin yanı sıra sağ, sol ve yandan tıklama işlevlerini de kontrol edin. Üstelik Mac'inizde her kullanıcı hesabı için farklı fare profilleri bile ayarlayabilirsiniz.
Optik İzleme

Hassas bir optik algılayıcı ile çalışan Apple Mouse, hemen her tür yüzeyde tepki veren, doğru imleç hareketi sağlar; fare altlığı kullanmak gerekmez.
Kutu İçeriği Kablolu Apple Mouse Basılı ve elektronik belgeler
Sistem Gereksinimi Mac OS X v10.4.8 veya sonraki sürümü, USB 1.1 veya 2.0 bağlantı noktası olan bir Macintosh bilgisayar, Ek yazılım gerekmez.

Bir değerlendirme yazın

APPLE MIGHTY MOUSE

APPLE MIGHTY MOUSE

Ve karşınızda gerçek bir fare.