Satış! AIRPORT TIME CAPSULE Genişlet
AIRPORT TIME CAPSULE
  • AIRPORT TIME CAPSULE
  • AIRPORT TIME CAPSULE
  • AIRPORT TIME CAPSULE
  • AIRPORT TIME CAPSULE

AIRPORT TIME CAPSULE 2 TB

Yeni

Bir ömre bedel anılarınızı, önemli verileriniz OS X'te Time Machine ile sorunsuz bir şekilde çalışan kablosuz bir sabit sürücü olan AirPort Time Capsule'ü kullanarak yedekleyebilirsiniz. 

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta yok

Fiyat: 1,280 TL
Havale: 1,267 TL
Vergi Dahil

Payment Logos


Toplam 1 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

Ürün Açıklaması

Time Capsule en son 802.11ac teknolojisi ve eşzamanlı çift bant desteği ile tüm özelliklere sahip bir Wi-Fi baz istasyonudur. AirPort Time Capsule'de, mükemmel, sorunsuz bir yedekleme çözümü oluşturmak için OS X'te Time Machine ile çalışan 2 TB veya 3 TB kapasitesinde bir sabit sürücü vardır. Hiç kablo yoktur ve evinizdeki tüm Mac bilgisayarlarınızı merkezi bir konuma otomatik olarak, kablosuz iletişimle ve arka planda yedekleyebilirsiniz. 802.11ac teknolojisi ve güçlü ışın filtreleme anten dizisi sayesinde AirPort Time Capsule, 3 kat daha hızlı Wi-Fi iletişimi ile birlikte daha güçlü ve daha net sinyal almanızı sağlar. Hem 2,4 GHz hem de 5 GHz frekanslarında aynı anda iletim yaptığından kablosuz aygıtlarınız en hızlı performans için mevcut en iyi banda otomatik olarak bağlanır. İleri düzey tasarımının başlıca öğesi olan antenleriyle Airport Time Capsule sinyal dağıtımı için şimdi daha yüksek düzeyde bir platforma sahiptir. Ayrıca anten sayısını da artırdık. Şimdi altı anten var: üç anten 2,4 GHz bant için, üç anten de 5 GHz bant için. 802.11ac teknolojisi sayesinde daha uzağa, daha hızlı ve çok daha güçlü bağlanabilirsiniz.
DSL veya kablolu modeminizi AirPort Time Capsule'e bağlayın ve iPhone, iPad ve iPod touch'ınızdan yalnızca birkaç dokunuşla yeni kablosuz ağınızı oluşturmak için yerleşik ayarlama yardımcısını kullanın. Mac kullanıyorsanız yerleşik AirPort İzlencesi'ni kullanın. Kurulum bu kadar hızlı ve kolaydır.AirPort Time Capsule herhangi bir harici USB sabit sürücüyü Wi-Fi ağınızda paylaşabileceğiniz güvenli bir sürücüye dönüştürebilir. Böylece tüm belgeler, videolar, fotoğraflar ve diğer dosyalar Mac ve PC kullanıcılarıyla aynı şekilde herkes için anında kullanılabilir duruma gelir. Hatta bir yazıcı bağlayabilir ve bu yazıcıyı kablosuz olarak paylaşabilirsiniz.Sahip olduğunuz Wi-Fi aygıtları AirPort Time Capsule ile çalışacaktır. Bunun nedeni, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, ve 802.11ac teknik özelliklerini kullanan aygıtlarla uyumlu olmasıdır. Buna ek olarak, AirPort Time Capsule'de ağınızı zararlı İnternet saldırılarından koruyan yerleşik bir güvenlik duvarı bulunduğundan web'de içiniz rahat bir şekilde gezinebilirsiniz.

Boyut ve Ağırlık Yükseklik: 168 mm, Genişlik: 98 mm, Derinlik: 98 mm, Ağırlık: 1,48 kg
Model ME177TU/A
Kutu İçeriği AirPort Time Capsule, Basılı belgeler, Güç kablosu
Bağlantı Türü Kablosuz, EEE 802.11a/b/g/n/ac2, Eşzamanlı çift bant 2,4 GHz ve 5 GHz Wi-Fi

Bir değerlendirme yazın

AIRPORT TIME CAPSULE 2 TB

AIRPORT TIME CAPSULE 2 TB

Bir ömre bedel anılarınızı, önemli verileriniz OS X'te Time Machine ile sorunsuz bir şekilde çalışan kablosuz bir sabit sürücü olan AirPort Time Capsule'ü kullanarak yedekleyebilirsiniz.